Mop Parowy Hizero – Zobacz co potrafi!

0
2533

Niezależnie od tego, czy mieszkamy w małym mieszkaniu w bloku, czy w dużym apartamencie, utrzymanie ich w czystości jest niezwykle czasochłonne i często męczące. Wymaga również stosowania więcej niż jednego urządzenia, czyli klasycznego mopa oraz odkurzacza. Tych niedogodności pozwala uniknąć nowoczesny elektryczny mop elektryczny Hizero, który przeznaczony jest do wszystkich typów podłóg. Jego zaletą jest także szybkość działania, gdyż potrzebuje mniej niż 15 minut na doprowadzenie 100 metrów kwadratowych podłogi do idealnego stanu. Dlatego mop Hizero sprawia, że sprzątanie staje się przyjemnością i znakomitym rozwiązaniem tak w domach prywatnych, jak i w firmach czy hotelach.

Cztery funkcje, jedno urządzenie

Każda pani domu wie doskonale, że klasycznym mopem nie usunie wszystkich zanieczyszczeń z posadzki w łazience lub kuchni. Bardzo uciążliwa jest także częsta wymiana wody z detergentami, która i tak – po zanurzeniu w niej już używanego mopa – szybko staje się z powrotem brudna. Klasyczny mop nie gwarantuje również perfekcyjnego oczyszczenia powierzchni, ponieważ na schodach, terakocie czy na panelach podłogowych w salonie lub przedpokoju często pozostają po nim ciemne smugi rozmazanego brudu, które wymagają doczyszczenia.

Dzięki parowemu mopowi Hizero, który jest urządzeniem wielofunkcyjnym, sprzątającym na sucho i na mokro, można zapomnieć nie tylko o klasycznym mopie, ale również o odkurzaczu. Mop Hizero bowiem nie tylko zamiecie zabrudzoną podłogę, ale także oczyści ją, wytrze i wysuszy. Całkowicie pochłania także kurz, przez co jest idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Usunie każde zabrudzenie i dotrze wszędzie

Sprzątanie domu jest uciążliwe również z tego powodu, że innego rodzaju zanieczyszczenia występują w kuchni, a inne w pokoju dziennym czy dziecięcym. Mop automatyczny Hizero ma uniwersalne zastosowanie i bez problemu poradzi sobie z zabrudzeniami każdego typu, niezależnie czy będą to resztki jedzenia na dywanie, psia sierść, rozlana woda w łazience czy naniesiona ziemia ze spaceru po lesie.

Podczas mycia podłóg bardzo często niewykonalne staje się dokładne oczyszczenie ich powierzchni w narożnikach pokojów czy pod trudno przesuwającymi się meblami. Mop bezprzewodowy Hizero dzięki swojej konstrukcji dotrze do wszystkich najbardziej niedostępnych zakątków, takich jak część podłogi pod łóżkiem w sypialni lub pod witryną w salonie.

Cichy i lekki

Praca z odkurzaczem to problem nie tylko z jego głośnym działaniem i z plączącym się pod nogami przewodem elektrycznym. Odkurzacz, szczególnie ten z wypełnionym już workiem, staje się ciężki, a przez to niewygodny w użyciu. Zasilany wydajną baterią elektryczny mop Hizero jest prawie bezgłośny, a przy tym lekki, gdyż waży zaledwie 4 kilogramy. Kompaktowe rozmiary umożliwiają przechowywanie urządzenia nawet w małych miejscach, chociażby w skrytce pod schodami czy szafie wnękowej. W odróżnieniu od tradycyjnych narzędzi mop Hizero jest również niezwykle łatwy w utrzymaniu w czystości. Posiada funkcję samooczyszczenia, a wszystko, co należy zrobić po jego użyciu, to jedynie wyrzucenie śmieci z pojemnika i opróżnienie zbiornika z brudną wodą.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPlisy – system osłonowy na okna
Następny artykułPremium AGD od Sterna Polska
Redakcja Urzadzajmy.pl
Pasjonatka interior designu, czyli urządzania wnętrz. Zaczynała we wczesnych latach 2000 i do dnia dzisiejszego rozpoczynając kolejny projekt cieszy się jak małe dziecko :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here