Premium AGD od Sterna Polska

Nie czekaj dłużej i sprawdź sam, jak łatwe stanie się twoje życie z produktami Sterna Polska. Nigdzie indziej nie znajdziesz Premium AGD do swojego domu, a oto kilka z nich, które z pewnością cię zachwycą.

Luksusowy mop

Widziałeś już wiele mopów, ale czy słyszałeś o robocie, który odkurza, myje, suszy i jest niezwykle sterylny? Taki jest właśnie mop bioniczny 4w1 Hizero. Czym się różni od niedopracowanych modeli? Przede wszystkim funkcjonalnością. Z jego pomocą odkurzysz każdą powierzchnię niezwykle dokładnie, umyjesz wszystkie podłogi, w tym panele wszelkiej maści, parkiety, czy terakotę, wysuszysz je, zanim ktokolwiek zdąży narobić śladów, pozostawiając podłogę czystą i bez smug, a na koniec opróżnisz pojemnik z nieczystości, nie martwiąc się o wymianę, czy pranie niehigienicznej końcówki zwyczajnego mopa. To nie koniec jego zalet. Z mopem sprzątającym Hizero podłogi umyjesz w sposób niezwykle ekologiczny bez stosowania szkodliwej chemii. Ergonomiczny kształt, niewielka waga, wyciszona praca i nowoczesny wygląd to kolejne walory.

Proste prasowanie

Niezwykle istotną rolę w twoim domu z pewnością odgrywa żelazko. Teraz nie musisz martwić się o godziny spędzone z deską do prasowania. Jedna idealnie wyprofilowana deska z ergonomicznym i łatwym w obsłudze żelazkiem to rewelacyjny zestaw, który zastąpi ci dotychczasowe sprawiające ciągłe problemy urządzenia. Lekka deska do prasowania dzięki swoim kształtom znacznie ułatwia rozstawienie i samo prasowanie. Dołączone do niej żelazko gwarantuje równomierną siłę wyrzutu pary, co przyspiesza proces prasowania i zwiększa jego efektywność. Co więcej, to kolejna odsłona niezwykle pożytecznych urządzeń. Dzięki szybkiemu nagrzewaniu oszczędzamy prąd. Dzięki stopie wykonanej z powłoki polimerowej żelazko idealnie przesuwa się po każdym rodzaju tkaniny. Nie musisz także pilnować temperatury żelazka, żeby nie uszkodzić tkanin – sucha, bardzo drobna para nie zniszczy żadnej z nich. Gorące ubrania automatycznie studzone przez chłodną powłokę deski są od razu gotowe do założenia i nie wilgotnieją. To jednak nie wszystko. Do żelazka możesz stosować zwykłą wodę z kranu, ponieważ nie zachodzi kamieniem, co jest kolejną ekonomiczną zaletą. Funkcjonalne żelazko jest 3 razy lżejsze od zwykłych sklepowych modeli, co zdecydowanie zwiększa komfort i nie powoduje bólu mięśni po dłuższym prasowaniu.

Oba urządzenia zakupisz jedynie w Sterna Polska, czyli u jedynego dystrybutora w Polsce. Sprawdź sam na http://sternapolska.pl, jak niewiele musisz zapłacić za tak wiele korzyści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here