Trener personalny

Chcesz odmienić swoje życie i zadbać o zdrowie? Zacznij więc od zmiany nawyków żywieniowych, regularnych treningów i skutecznej diety. Nie jest to więc wcale proste. Nieocenionym wsparciem może być trener personalny, który pomoże spełnić Twoje marzenia. Sprawdź, jakie kryteria warto wziąć pod uwagę decydując się na profesjonalną pomoc.

Kompleksowe działania, to gwarancja sukcesu

Cele jakie chce się osiągnąć podczas spotkań z trenerem personalnym, to najczęściej: poprawa wyglądu sylwetki (zgubienie nadprogramowych kilogramów, budowa masy mięśniowej), zwiększenie kondycji fizycznej, zwalczenie problemów zdrowotnych, ogólna poprawa zdrowia i samopoczucia. Bez względu na obrany cel, niezwykle ważne jest kompleksowe podejście. Dla osiągnięcia wymarzonego efektu niezbędne są regularne treningi (dobrane pod kątem Twojej sprawności, potrzeb, możliwości i założonych celów), a także zbilansowana dieta (dostosowana do stylu życia, zapotrzebowania energetycznego oraz dostarczająca odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych). Jeśli więc szukasz trenera personalnego, zwróć uwagę czy oferuje holistyczne, kompleksowe podejście. A specjalistą w tej dziedzinie jest bez wątpienia https://www.pawelgluchowski.pl/ – trener personalny i dietetyk, a przede wszystkim prawdziwy pasjonat sportu i zdrowego odżywiania.

Bezpieczeństwo i wieloletnie doświadczenie

Paweł Głuchowski, to trener indywidualny, którego cechuje doświadczenie oraz odpowiednia wiedza i kompetencje poparte znaczącymi osiągnięciami. Jest specjalistą w dziedzinie m.in. biomechaniki ruchu, biochemii i żywienia w sporcie, a także wykładowcą Akademii Mistrzostwa Sportowego i Global Sport Academy. Sport poznał także osiągając wybitne sukcesy w kulturystyce (m.in. tytuł Mistrza Europy w kulturystyce). Jako trener i dietetyk charakteryzuje się indywidualnym podejściem do swoich podopiecznych, zapewniając nie tylko odpowiednią dawkę wiedzy i porad, ale także motywacji. Najważniejsze jest dla niego także bezpieczeństwo. Dlatego trening i dieta są ustalane dopiero po wykonaniu odpowiednich badań. Paweł Głuchowski współpracuje także z wieloma osobami zmagającymi się z rożnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Rozwiązania, jakie proponuje są poparte nie tylko jego wiedzą i doświadczeniem, ale też posiadają podstawy naukowe. Z trenerem personalnym o takim podejściu, wszystkie – nawet te najbardziej odległe cele – są możliwe do realizacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here