Sprawdź jak oszczędzać czas z robotami Neato!

Sprzątanie rzadko kiedy należy do naszych ulubionych czynności. Zazwyczaj też wolimy poświęcić czas na inne obowiązki lub spędzić go z najbliższymi. Sprawdź, jak zadbać o czystość w Twoim domu lub mieszkaniu wraz z robotem Neato, a jednocześnie nie tracić czasu na samodzielne sprzątanie.

Co to są roboty sprzątające Neato?

Zaprezentowany w 2010 roku model Neato XV-11 stał się swoistą rewolucją na rynku automatycznych urządzeń do sprzątania. Jego nietypowy kształt litery D pozwala mu bowiem, w odróżnieniu od konkurencji, zbierać kurz i zanieczyszczenia pod ścianami czy w rogach, co do tej pory było znacznie utrudnione w przypadku tradycyjnych, okrągłych robotów. Ponadto w urządzeniach marki Neato zastosowano technologię skanowania pomieszczeń, co pozwala im wykonać znacznie precyzyjniej całe sprzątanie. Większa siła ssąca i większa szczotka czyszcząca są kolejnymi elementami, które wyróżniają roboty Neato spośród innych, dzięki czemu zyskały one szybko ogromną popularność na całym świecie.

Inteligentny dom z robotem Neato

Roboty sprzątające Neato to także nowoczesne technologie pozwalające na organizację ich pracy w trakcie pobytu poza domem. Dzięki specjalnie dedykowanym aplikacjom można włączyć i wyłączyć Neato zdalnie, podglądając jednocześnie historię ostatnich 20 sprzątań wraz z mapą sprzątania. Tego typu możliwości pozwalają wrócić do idealnie sprzątniętego domu po dniu pełnym obowiązków. Na mapie piętra zapamiętanej przez robota można nanosić przy tym tzw. No-Go Lines – czyli strefy, w które ma nie wjeżdżać urządzenie, przyspieszając znacznie jego pracę.

Wyższa efektywność działania

Roboty Neato odznaczają się znacznie wyższą efektywnością działania dzięki rozwiązaniom takim, jak większa szczotka zbierająca zanieczyszczenia prosto do pojemnika na śmieci. Śmieci nie są więc podbijane dodatkowo przez szczotki boczne, a kurz całkowicie zostaje usunięty zarówno z gładkich, jak i wyłożonych dywanem powierzchni. Neato pracują bowiem w dwóch trybach: Eco – do powierzchni gładkich – oraz Turbo – stosowany w przypadku odkurzania wykładzin i dywanów. Pozwala to zadbać o czystość nawet w domu lub mieszkaniu, gdzie znajdują się zwierzęta, których sierść niejednokrotnie jest wyjątkowo trudna do usunięcia z materiałów.

Neato jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób zbyt zajętych, aby poświęcać jeszcze czas na sprzątanie, a jednocześnie ceniących sobie możliwość utrzymania w domu idealnego porządku. Sprawdź poszczególne modele Neato i wybierz odpowiedni do swoich potrzeb!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here