Meble z uchwytami?

Jak wszyscy doskonale wiemy, meble są podstawową rzeczą jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Któż z nas jest w stanie wyobrazić sobie kuchnię bez szafek, albo pokój dziecięcy bez meblościanki.

Jeżeli planujemy remont naszego domu lub mieszkania zawsze musimy pamiętać o wymianie mebli na nowe. W dzisiejszych czasach firm zajmujących się ich produkcją jest po prostu multum. Wystarczy przejrzeć internet i bez najmniejszego problemu można znaleźć kilkadziesiąt, a nawet kilkaset stron na których firmy meblowe oferują swoje usługi. Sam osobiście w zeszłym roku musiałem zrobić remont swojej wysłużonej już kuchni. Kafelki były już stare i przestarzałe, szafki wręcz zaczęły się rozpadać, a podłoga gresowa była już tak porysowana, że nie mogłem na nią patrzeć.

Wynająłem firmę remontową, która pięknie zrobiła mi remont według moich zaleceń. Płytki zostały ułożone równo, a na podłodze postanowiłem tym razem ułożyć panele. Pozostało mi więc tylko pomyśleć o nowych meblach, ponieważ wyposażenie takie jak lodówka czy kuchenka nadawało się znakomicie, gdy kilka lat temu zainwestowałem w nowy sprzęt. Długo wahałem się, czy zamówić szafki w supermarkecie, czy też wynająć firmę zajmującą się produkcją mebli na wymiar. Po długim rozmyślaniu zdecydowałem się na drugą opcję.

Firma zaprojektowała moje meble i znowu pojawił się dylemat. Do wyboru miałem szafki z uchwytami lub bez. Pan projektujący powiedział, że uchwyty meblowe są już raczej niemodne i zaproponował frezowanie dolnej części drzwi, które usprawni otwieranie drzwi. Jednak nie bardzo mi się podobało takie rozwiązanie. Do tego koszt frezowania był bardzo wysoki, więc zaproponowałem panu ,aby wykonał mi tylko meble.

uchwyty meblowe - odmień wygląd swoich mebli

Uchwyty do mebli postanowiłem kupić samodzielnie. Na stronie https://www.regalka.pl/uchwyty-meblowe znalazłem najpiękniejsze uchwyty do moich szafek kuchennych, jakie tylko widziałem. Jeśli także szukacie czegoś podobnego, to bardzo polecam tą stronę. Nie dosyć, że znalazłem piękne uchwyty, to do tego wszystkiego były one kilka razy tańszy niż w ofercie firmy, która wykonywała mi meble. Jestem bardzo zadowolony z wojen decyzji i polecam wszystkim takie rozwiązanie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here