Jakie akcesoria poprawią funkcjonalność Twojego domu?

Każdy z nas chciałby mieć piękny dom z przestronnymi wnętrzami. Urządzając mieszkanie, często tak bardzo skupiamy się na estetyce wnętrza, że zapominamy o jego funkcjonalności. Rzeczywistość boleśnie przypomina nam o tym, że piękno to nie wszystko. Wystarczy kilka niewielkich elementów i praktycznych rozwiązań, by nasze wnętrza stały się funkcjonalne i przyjazne do mieszkania, a przy tym nie traciły na estetycznym wyglądzie.

Prowadnice kulkowe i uchwyty do szuflad

Jeżeli masz dość problemów z ciężko wysuwającymi się lub wypadającymi szufladami i półkami, pomyśl o zastąpieniu drewnianych kołków metalowymi prowadnicami kulkowymi. Sklep locker.com.pl ma w swoim asortymencie duży wybór doskonałej jakości prowadnic kulkowych, które rozwiążą wszystkie Twoje wysuwające i wypadające problemy.

Prowadnice kulkowe pasują do praktycznie wszystkich rodzajów mebli. Oprócz tego mogą udźwignąć ciężar do 50 kg, więc są doskonałym rozwiązaniem nie tylko do szuflad pokojowych, ale także kuchennych czy łazienkowych. Sklep locker.com.pl oferuje prowadnice kulkowe w różnych rozmiarach. Dodatkowo model prowadnic z częściowym wysuwem będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko do różnego rodzaju szuflad, ale także do półek pod klawiaturę. Prowadnice kulkowe w sklepie locker.com.pl to także wysokojakościowe produkty z wbudowanym zabezpieczeniem, które skutecznie zapobiega wypadnięciu szuflady czy półki oraz posiadające koszyczek kulkowy, który zapewnia prowadnicy płynność ruchu i sprawia, że pracuje cicho.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że uchwyt od szafki będzie solidny i trwały, rozważ zakup metalowych uchwytów do szafek i szuflad. Sklep locker.com.pl oferuje różne rodzaje metalowych uchwytów w wielu rozmiarach i kolorach. Metalowe uchwyty będą doskonałym dopełnieniem aranżacji we wnętrzach loftowych i tych o charakterze minimalistycznym.

Kosze i wieszaki

Kuchnia i garderoba, to pomieszczenia, do których najczęściej wkrada się bałagan. By łatwo i szybko zapanować na kuchennym i garderobianym chaosem, rozważ zakup koszy cargo mini oraz wieszaków meblowych niskich.

Organizacja kuchennych szuflad stanie się dużo łatwiejsza po zamontowaniu kosza cargo mini. Jego konstrukcja składa się z trzypoziomowych metalowych koszy, przeznaczonych do szafek kuchennych o rozmiarze nie większym niż 400 mm. System koszy pomoże w łatwym uporządkowaniu i zarządzaniu kuchennymi produktami. Oprócz tego kosz cargo mini jest wyposażony w system pełnego wysuwu, który umożliwia szybki i łatwy dostęp do produktów w nim umieszczonych, a także posiada samodociąg z hamulcem, który gwarantuje ciche domykanie szafki.

Wieszaki meblowe niskie to idealne rozwiązanie do każdej garderoby. Można je łatwo przymocować do ściany, drzwi, czy szafki. Posłużą nam do przechowywania rzeczy, które musimy mieć na co dzień pod ręką, by szybko po nie sięgnąć. Możemy wieszać na nich torebki, paski do spodni, czy też kurtki.

Szeroką ofertę koszy typu cargo, jak również wieszaków meblowych niskich znajdziesz na stronie sklepu: locker.com.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here