Wybór drabinki gimnastycznej do pokoju

Obecnie większość domów i mieszkań, posiada stosunkowo małe metraże. To natomiast sprawia, iż ludzie unikają umieszczania w pokojach dodatkowych sprzętów bądź też akcesoriów, ze względu na oszczędzanie miejsca. W przypadku drabinek gimnastycznych nie należy jednak obawiać się zajmowania zbyt dużej ilości miejsca, ponieważ zazwyczaj zajmują one go niewiele. Wszystko zależy przede wszystkim od tego, na jaki model ostatecznie się zdecydujemy.

Bardzo praktycznym modelem do pokoju, jest drabinka BenchK 210B. Drabinkę tę mocuje się do ściany i jej plusem jest to, iż odstaje ona od niej na odległość 15 centymetrów. To naprawdę niewiele, dlatego znaleźć na nią można miejsce w praktycznie każdym pokoju. Drabinka to połączenie solidnego metalu oraz trwałego drewna. Jej wygląd jest bardzo klasyczny, dlatego można ją wpasować w każdą przestrzeń. Drabinka ta jest wersją podstawową, można jednak uzupełnić ją w zależności od swoich potrzeb, o kilku dodatkowych akcesoriów. Między innymi o drążek do podciągania, kółka gimnastyczne bądź też linę do wspinania z huśtawką.

W wielu przypadkach drabinki gimnastyczne są umieszczane w pokojach dzieci, które chętnie korzystają z tego typu sprzętów, rozwijając swoje ciało. Idealnym modele do takiego pokoju dziecięcego, jest drabinka BenchK 112. Jest to drabinka nastawiona przede wszystkim na wspomagania rozwoju fizycznego dziecka. Zajmuje ona niewiele miejsca w pokoju i co ważne, posiada dodatkowe elementy, w tym między innymi zdejmowalny drążek do podciągania. Dzięki drabince umieszczonej w pokoju dziecko jest w stanie wzmocnić mięśnie, stawy i poprawić elastyczność swojego kręgosłupa. Jej montaż wymaga poświęcenia jedynie 0,5m2 . To niewiele w porównaniu z tym, co taka drabinka jest w stanie zaoferować swojemu użytkownikowi. Pomimo tego, iż jest ona skierowana do dzieci, maksymalne jej obciążenie może wynosić 120 kg. Spokojnie mogą zatem ćwiczyć na niej również dorośli członkowie rodziny.

Interesującym modelem, który z łatwością można umieścić w pokoju, jest również drabinka BenchK 310B. Jest ona wykonana z połączenia metalu wraz z litym drewnem bukowym. Maksymalna waga osoby ćwiczącej na drabince może wynosić 150 kg, dlatego jest to sprzęt idealnie nadający się dla całych rodzin. Jej montaż jest łatwy, dlatego można sobie z nim poradzić zupełnie samodzielnie. Zajmuje ona stosunkowo niewiele miejsca a ze względu na swój bardzo nowoczesny design, świetnie nada się nawet do takiego pokoju jakim jest salon. Do tej drabinki można również dokupić akcesoria.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProdukty marki Whirlpool do domu
Następny artykułBunkier na oszczędności
Redakcja Urzadzajmy.pl
Pasjonatka interior designu, czyli urządzania wnętrz. Zaczynała we wczesnych latach 2000 i do dnia dzisiejszego rozpoczynając kolejny projekt cieszy się jak małe dziecko :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here