Silnik Barracuda – wysoka wydajność pracy!

0
1395

Urządzenia przemysłowe, budowlane, warsztatowe – bez nich niemożliwa byłaby praca wielu firm. Aby jednak działały sprawnie i dodatkowo niezwykle wydajnie, muszę mieć wysokiej jakości napęd elektryczny o odpowiednich parametrach. Od wyboru takiego elementu będzie zależeć, jak dobrze będzie dane urządzenie funkcjonować. To oczywiście nie wszystko. Silnik elektryczny musi spełniać wspomniane wyżej wymagania jakościowe, bardzo wygórowane, należy dodać. Do przeznaczenia przemysłowego dobrym będzie silnik o solidnej konstrukcji z mocą 230V albo 400V. Można go podpiąć do typowych, standardowych instalacji elektrycznych, które są zakładane m.in. w wielu budynkach.

Świetnie sprawdzą się w takim zadaniu silniki elektryczne marki Barracuda, bo mają właśnie dużą wydajność pracy. Stosowane są w nich rozwiązania typu dual capacitor.

Czym one są?

To bardzo rzadko spotykane, ale jednocześnie niesamowicie efektywne modyfikacje, dzięki którym sprzęt ten jest bardzo łatwy w użytkowaniu oraz w obsłudze. Ma on zamontowane dwa kondensatory. Jeden zwany jest startowym, a drugi roboczym.

Do czego one służą?

Obydwa sprawiają, że silnik elektryczny nie ulega niebezpiecznemu przegrzewaniu.

Za co jeszcze warto pochwalić producentów silników elektrycznych Barracuda?

Odpowiedź na to pytanie brzmi następująco: za to, że produkują sprzęty, które charakteryzują się bardzo wysoką mocą oraz niesamowicie szczelną, totalnie profesjonalną obudową, którą wykonano z dobrego materiału. Takim jest właśnie aluminium. Poza tym ich parametry śmiało można dopasować biorąc pod uwagę konkretne potrzeby.

Barracudę przeznacza się do dość ogólnego zastosowania, ale zawsze istnieje możliwość modyfikacji w zależności od zaplanowanych robót, co jest niewątpliwą zaletą. Co więcej, silniki te mogą być jeszcze wyposażone w dodatkowe akcesoria (na przykład: tak zwane koła pasowe) niezbędne do jak najdłuższej eksploatacji. Najważniejszą informacją jest jednak ta, że są to produkty bardzo nowoczesne, sprawdzone i w pełni, stu procentowo bezpieczne!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here