Płytki łazienkowe – gdzie kupić najtaniej?

Płytki łazienkowe to jedyna sensowna decyzja, jeśli chodzi o wybór materiałów, z których ma zostać wykonana podłoga. Często jednak można spotkać pomieszczenia, gdzie glazura do łazienki, została wykorzystana również do zdobienia ścian i niejednokrotnie jest to ten sam wzór, by pasował on idealnie do reszty wyposażenia i podłogi.

Odpowiedzmy sobie na pytania, czy duże płytki do łazienki, można stosować zarówno na podłodze, jak i ścianach pomieszczenia? Czy ma to jakąś funkcjonalność i jest wygodne w utrzymaniu higieny na odpowiednim poziomie? Ile będą kosztować takie materiały i gdzie kupić je, by wydać jak najmniej pieniędzy? Odpowiedź można zamknąć w krótkiej odpowiedzi, która będzie brzmieć: To zależy od oczekiwań użytkowników – jednak my nie chcemy iść na łatwiznę i zależy nam, by zaprezentować Państwu najlepsze rozwiązania.

Ceramika, płytki łazienkowe i zamówienia internetowe

Można pomyśleć, że zamawiania takiego asortymentu jak płytki łazienkowe przez internet z dostawą do domu, to jeden z najgorszych możliwych pomysłów, ponieważ szansa, że dojdą one do nas w całości, jest niezwykle mała. Otóż składając zamówienie w sklepach, które znajdują się w bliskiej okolicy naszego miejsca zamieszkania lub adresu, pod którym prowadzona jest budowa i remont, często można liczyć na dostawę prywatnym transportem sklepowym – gdzie pracownikom zależy na tym, by towar doszedł cały i zdrowy. Często można spotkać się z darmową dostawą, jeśli nie przekracza ona ustalonej odległości (np. 20 km od sklepu).

Kupując wyposażenie w placówkach stacjonarnych, klient często musi samodzielnie odebrać palety z towarem, załadować je do samochodu i zabezpieczyć. Sklep może zaoferować jedynie wypożyczenie wygodnego wózka, z którego pomocą zakupione produkty zostaną wywiezione z magazynu i trafią do auta. Pozbywają się w ten sposób odpowiedzialności, w razie ewentualnych uszkodzeń, które mogą wyniknąć z wielu przyczyn, a jedną z nich może być nawet gwałtowne hamowanie, czy niewielka kolizja na pierwszym skrzyżowaniu.

Ile można zaoszczędzić i czy bardziej opłacają się dekoracyjne płytki do łazienki w małych, czy dużych rozmiarach? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, należy wybrać odpowiedni model i obliczyć jaka ilość będzie potrzebna, by wykończyć łazienkę w stu procentach. Mniejsze płytki posiadają niższą cenę jednostkową, jednak będzie potrzeba ich znacznie więcej, niż dużych płyt, które również znacznie szybciej można ułożyć, więc warto odliczyć od finalnej ceny robociznę pracowników, zajmujących się glazurą łazienkową.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here