Papierowe serwetki – elegancki dodatek do restauracji

0
1005

Prowadzisz lokal gastronomiczny? W takim razie na pewno wiesz, jak wiele obowiązków mają na głowie właściciele i managerowie tego typu obiektów. Czasem najmniejszy detal jest w stanie zaważyć na tym, czy Twoi goście będą w pełni usatysfakcjonowani z wyboru restauracji i swojej kolacji – a bez wątpienia ich opinia przełoży się na zainteresowanie pozostałych klientów. Czasem jeden negatywny komentarz wynikający z niewielkiego błędu, jest w stanie zaważyć na reputacji całej firmy. Nie warto zatem ryzykować i należy zadbać dosłownie o każdy detal – papierowe serwetki na stołach są jednym z nich.

Jaki produkt wybrać, by był on maksymalnie satysfakcjonujący i estetyczny? Papierowe serwetki teoretycznie dostępne są we wszystkich marketach, lecz nie zawsze znajdziemy satysfakcjonujące propozycje. Gdzie zatem szukać akcesoriów, by były zadowalające? Zapraszamy serdecznie po odpowiedzi. Przygotowaliśmy krótki materiał oparty na własnych doświadczeniach, dzięki czemu inni nie muszą obawiać się popełnienia najpopularniejszych błędów.

Dopasowanie koloru

Jakie papierowe serwetki wybrać, by pasowały one do pozostałych elementów wyposażenia? Przede wszystkim powinny być one dostosowane do kolorystyki aranżacji pomieszczeń. Jest to szczególnie istotne, ponieważ dzięki temu stoły będą prezentować się w sposób elegancki. Przykładowo: Jeśli posiadasz białe ściany, warto zainwestować w serwetki pasujące do koloru wyposażenia, np. do krzeseł lub stołów. Same stojaki powinny być wtedy koloru ścian, by wszystko tworzyło pasujący kontrast. Połączeń może być jednak znacznie więcej, a Twoja kreatywność jest naprawdę mile widziana. Próbuj zatem eksperymentować, lecz trzymaj się w pewnych ustalonych kanonach.

Zawsze kupuj papierowe serwetki wysokiej jakości. Różnicę jakości widać gołym okiem, nie mówiąc nawet o tym, że zauważymy ją w trakcie użytkowania.

Kupuj hurtowo i płać mniej

Często okazuje się, że papierowe serwetki potrafią być najbardziej problematycznym elementem wyposażenia. Dlaczego? Ponieważ zawsze jesteśmy pod wrażeniem tego, jak szybko się kończą. Kupowanie detalicznych ilości mija się zatem z celem, ponieważ prawdopodobnie skończą się już po pierwszym dniu. Można więc powiedzieć, że zakupy hurtowe na tydzień są już stosunkowo duże, lecz w takim wypadku nie otrzymamy satysfakcjonującego rabatu. Cenę można obniżyć kupując od razu zapas na kilka miesięcy w przód i biorąc pod uwagę, że papierowe serwetki nie mają terminu przydatności, jest to naprawdę interesująca propozycja.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here