Przyrządzanie naszych ulubionych potraw staje się coraz prostsze. Dzięki rozwojowi technologii możemy korzystać z intuicyjnych urządzeń, które dostosowują swoje programy do naszych potrzeb. Planujesz ważne przyjęcie lub przyszli do Ciebie niezapowiedziani goście? Potrzebujesz szybko coś upiec, ale nie wiesz, jaka potrawa by się sprawdziła? Zaufaj swoim umiejętnościom i przygotuj coś, co przyniesie podniebieniu gości prawdziwą rozkosz.

Intuicyjne urządzenia

Intuicyjne piekarniki szwedzkiej marki Electrolux to doskonała pomoc dla każdego użytkownika. Dzięki parze, wbudowanej termosondzie oraz dostępnym programom pieczenia urządzenie wyręcza nas w przygotowywaniu posiłków. Możemy pozwolić naszej kreatywności pociągnąć za stery i przygotować dania, które wcześniej wydawały się poza zasięgiem naszych możliwości. Wystarczy wykorzystać jeden z potrzebnych nam programów i zaprosić najbliższe nam osoby na prawdziwą ucztę. Piekarniki zostały stworzone z myślą o ich użytkownikach, aby korzystanie z nich była prawdziwą przyjemnością, nie wymagało wiele wysiłku i stwarzało szansę na wypróbowanie nieznanych dotąd smaków. Oszczędzamy swój czas, dbamy o własną wygodę. Możemy zaufać nowoczesnej technologii, która sprawia, że nieosiągalne dotąd smaki zawitają do naszej kuchni już dziś.

Twój osobisty asystent

Pieczenie Twoich ulubionych potraw nigdy nie było takie proste jak teraz. I choć brzmi to bardzo górnolotnie, naprawdę warto zaufać jakości. Szwedzkie piekarniki marki Electrolux, wykorzystując funkcję Assisted Cooking dostosowują temperaturę oraz czas pieczenia do wybranej przez Ciebie potrawy. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych przepisów, a piekarnik dostosuje wszystkie parametry, by nasze danie było soczyste, smakowite i doskonale się prezentowało. Możemy także zapisywać własne, preferowane ustawienia, by zoptymalizować urządzenie i dostosować je do naszych, indywidualnych potrzeb. Nie wiesz, ile czasu powinnaś przyrządzać pieczeń wołową lub piec sernik, by wyszedł smaczny? A może chcesz spróbować zupełnie nowych potraw, wykorzystując swój piekarnik i ufając dostosowanym przez niego parametrom? Marka Electrolux wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując im intuicyjne urządzenia, które za każdym razem przyrządzają doskonałe potrawy.

Kontrola posiłków

Kontrola posiłków

Piekarniki Sense Cook wyposażone są w termosondę, która bezpiecznie monitorując temperaturę wnętrza potrawy. Tym samym sprawdza, w jakim stopniu jest już ona gotowa. Dzięki temu mamy pewność, że nasze danie nie będzie ani niedopieczone, ani też spalone. Gdy potrawa jest już gotowa, usłyszymy sygnał dźwiękowy i piekarnik się wyłączy. Warto dać sobie szansę, kupić dobry piekarnik proponowany przez szwedzką markę Electrolux i ofiarować swojemu podniebieniu prawdziwą przyjemność.

pieczenie

Intuicyjna obsługa

Ogromną zaletą piekarników marki Electrolux jest ich intuicyjna obsługa. Dzięki temu nawet osoby, które nigdy nie miały do czynienia z tego typu urządzeniami nie powinny mieć żadnych problemów na początku ich wykorzystywania. Każdy użytkownik ma możliwość wyboru języka, przeglądania graficzno-językowego menu, dostępu do różnych trybów grzania czy wykorzystania dziesiątków programów pieczenia. Jeżeli potrzebujemy szybko przyrządzić jakąś potrawę, możemy skorzystać z funkcji szybkiego nagrzewania. Dzięki niej nasze danie będzie jeszcze szybciej gotowe. Dodatkowymi, równie istotnymi czynnikami jest duży wentylator, który zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i sukcesywne pieczenie bez niedopiekania lub spalania fragmentów potraw, a także pochłanianie zapachów i samooczyszczanie się urządzenia. Piekarniki Sense Cook to wyjątkowa funkcja, dzięki której zyskujemy czas, swobodę oraz możliwość przyrządzania wyjątkowych przysmaków.

Pomoc w Twoim domu

Szwedzka marka Electrolux zaprasza do naszego domu wykwalifikowanego, doświadczonego asystenta, który pomoże nam przyrządzić różnorodne dania i rozbudzi w nas pasję gotowania. Nie wszyscy lubią spędzać długie godziny w kuchni, martwiąc się o jakość tworzonych przez nich potraw. Prawdziwą zmorą wielu kucharzy jest obróbka termiczna, która pozostawia wiele do życzenia. Dzięki nowoczesnym, intuicyjnym urządzeniom dajemy sobie szansę na wypróbowanie nowych umiejętności, bez zbędnego stresu i nerwów. Czasem warto pokonać swoje uprzedzenia i zdecydować się na upieczenie dań, o których wcześniej nawet nie śmialiśmy marzyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here