Rodzice kompletując meble do pokoju swoich pociech, często borykają się z odpowiednim wyborem. Dotyczy to głównie ich funkcjonalności. Meble do pokoju dziecka muszą być dobrane pod względem wielkości pomieszczenia, ale i wieku dziecka. Dzieci rosną bardzo szybko więc wymiana ich za każdym razem jest nie lada wyzwaniem. Muszą znaleźć czas na zakupienie kolejnego mebla, ale również zainwestować w tym celu kolejne pieniądze. Ten problem możemy rozwiązać poprzez wybór mebli, które rosną razem z dzieckiem. Nie są one cenowo dużo droższe od mebli standardowych, ale za to będą nam służyły o wiele dłużej.

ŁÓŻECZKA I ŁÓŻKA

Mając na uwadze wiek dziecka i zabezpieczenia, które powinno posiadać łóżeczko czy łóżko, zostały wprowadzone innowacyjne rozwiązania. Łóżeczko ze szczebelkami możemy przerobić bez problemów na tapczanik. Wystarczy zdjęcie boków, aby nasza pociecha spędziła w nim następne trzy lub cztery lata. Potem mamy możliwość zakupu łóżka, które może nam służyć przez nawet kilkanaście lat. Wpływ na to mają zamontowane w podstawie łóżka szyny, które przesuwamy na taką długość, która w danej chwili jest nam potrzebna. Nie wpływa to w żaden sposób na wytrzymałość podstawy łóżka, a zapewnia długoletnie użytkowanie. Jedynym kosztem, który ponosimy, jest oczywiście wymiana materaca. Przy zakupie sklepy oferują pierwszy materac gratis, kolejne zakupimy sami. Jednak ten koszt będzie i tak dużo niższy od zakupu co rok czy dwa nowego łóżka.

KRZESEŁKA

Gdy nasze pociechy zaczynają samodzielnie jeść, często decydujemy się na zakup krzesełka do karmienia. Funkcjonalne rozwiązania pozwalają na zakup krzesełek, które będą służyły nam przez naprawdę wiele lat. Regulowane oparcie, podnóżek i wysokość krzesełka dopasuje się do dzieci w rożnym wieku. Solidne wykonanie i materiały pozwalają na zachowanie ich stanu wizualnego przez bardzo długi okres.

Oprócz powyższych możemy również zakupić biurka i stoliki, które podwyższymy wraz ze wzrostem dziecka. Wybór jest ogromny, a sklepy internetowe takie jak na przykład wiki meble, posiadają rozwiązania dopasowane do wieku i płci. Solidne wykonanie mebli, ich funkcjonalność oraz duży wybór kolorystyczny mówią same za siebie. Jest to dobry sposób na oszczędność pieniędzy. Meble, które rosną wraz z dzieckiem, mimo obaw, można stosować przez naprawdę wiele lat. Warto zwrócić uwagę na wybór firmy, która posiada wielu zadowolonych klientów, abyśmy i my mieli gwarancję, że kupujemy bezpieczny produkt dla swojego dziecka. Na przykład taki jak www.wikimeble.pl, gdzie zakupimy solidne meble w niskiej cenie, a do tego z szybkim terminem realizacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here