Fachowcy ze Swarzędza wykończą Ci dom

Niewielkie wielkopolskie miasteczko Swarzędz to nazwa znana wśród producentów mebli na całym świecie, bo od lat zaliczane są one do ścisłej czołówki. W Swarzędzu można znaleźć producentów, sklepy, a także montażystów mebli oraz specjalistów od wykończenia wnętrz.

Historia i cele Grupy Fachowców

Obiegowa opinia głosi, że ludzie w Wielkopolsce wiedzą, jak robić biznes, są zorganizowani i rzetelni. Ten pogląd doskonale pasuje do fachowców, którzy właśnie w Swarzędzu, centrum polskiego meblarstwa, otworzyli kilka lat temu salon pod wiele mówiącą nazwą Grupa Fachowców, w którym od poniedziałku do piątku (od 10 do 18) oraz w soboty (od 10 do 14) są do dyspozycji klientów w zakresie doradztwa, a także montażu. Zadowolenie klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Specjalizacja

Specjalnością Grupy Fachowców jest sprzedaż drzwi i podłóg tarasów, wykładzin domowych oraz olejów osmo oraz obiektowych. Firma współpracuje z topowymi markami polskimi i zagranicznymi.

Personel

Eksperci w salonie to osoby, którym głęboko na sercu leży dobro klienta. To także pracownicy ambitni, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje na szkoleniach organizowanych przez producentów drzwi, podłóg, okien i innych, po to, aby jakość świadczonych przez nas usług była jak najbardziej zadowalająca klienta.

W salonie pracują wyłącznie osoby o dużym doświadczeniu w branży meblarskiej i w branży wykończenia wnętrz, dysponujący wszechstronną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Do dyspozycji klientów jest też kilka bardzo doświadczonych ekip montażowych.

Zakres usług, producenci

Salon Grupa Fachowców wykonuje pełen zakres usług, od pomiaru pomieszczenia do montażu zakupionego u nas materiału. Po wykonaniu pomiaru przez naszą ekipę doradzimy, jaki produkt najlepiej wybrać, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, a potem dokonujemy wyceny usługi, starając się, aby była jak najkorzystniejsza dla klienta. Za doradztwo nie pobieramy dodatkowej opłaty! Transportujemy oraz montujemy drzwi, podłogi, deski, wykładziny. Szybko, dokładnie, solidnie i rzecz jasna fachowo. Nazwa firmy zobowiązuje.

Nasza firma współpracuje z największymi producentami, takimi jak: Dako, Pol-Skone, Dre, Porta, Czajka, Interdoor, Dewro, Verte, Asilo, Gerda, Juwent, Vikking, Cal, Intenso, Quick-Step, Classen, Balterio, Egger, Kronopol, Kronorginal, Barlinek, Balticwood, Mat Tar, Chapel, Domino, Midas i wielu innych.

Ceny, płatności

Ceny w salonie Grupa Fachowców (http://gf.biz.pl) są konkurencyjne. Płatność można też rozłożyć na korzystne raty, które oprocentowane są na 1%. Rat udzielamy zarówno na cały asortyment, jak i usługi. Płatność jest rozłożona na okres od 10 do 36 miesięcy. W naszym salonie oczywiście możesz zapłacić za towar kartą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here