Wyposażenie nowoczesnej toalety – w co warto zainwestować?

0
517

Planujesz remont swojej łazienki oraz toalety w jednym? A może odebrałeś dom od dewelopera i chcesz stworzyć funkcjonalne i bezpieczne miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych? W takim razie sprawdź, jak najlepiej urządzić takie wnętrze oraz w jakie urządzenia zainwestować, by zapewnić sobie nie tylko komfort, ale i maksimum bezpieczeństwa pod kątem higieny osobistej.

Toaleta myjąca doskonale sprawdza się w przypadku nowoczesnych wnętrz, które stawiają na funkcjonalność oraz maksymalny poziom higieny. Tego typu urządzenia nie należą do najtańszych, gdyż ich koszt to nawet kilka tysięcy złotych. Warto jednak podjąć się takiej inwestycji, gdyż to wieloletni zakup, którego nie powtórzysz nawet przez kilkanaście lat. Toaleta myjąca ma wiele ciekawych funkcji – nie tylko opcję bidetu, ale także podgrzewania deski. Dodatkowym akcesorium wpływającym pozytywnie na odczucia użytkowników sedesu jest klapa wolnoopadająca. Dzięki czemu nie trzeba jej kontrolować podczas zamykania.

Jak działa toaleta myjąca? Podpowiadamy!

Zasada, na jakiej działa toaleta myjąca jest prosta. Ten sprzęt praktycznie niczym nie różni się od tradycyjnych desek sedesowych poza tym, iż posiada dodatkowy sterownik, zbiornik na wodę oraz dysze myjące. Spowalniacze umieszczone w jej tylnej części to nic innego, jak klapa wolnoopadająca, która jest już znana wielu konsumentom. Toaleta myjąca oprócz mycia ma też wiele innych funkcji, jak np.:

  • podgrzewanie deski sedesowej,
  • automatyczne mycie sedesu oraz klapy,
  • podświetlanie wnętrza sedesu,
  • osuszanie ciała po załatwieniu potrzeb fizjologicznych oraz umyciu.

Warto dodać, że toaleta myjąca posiada na wyposażeniu nowoczesne antybakteryjne dysze myjące. To gwarancja bezpieczeństwa każdego dnia, nawet wtedy, kiedy z toalety korzysta wiele osób zaraz po sobie. Cenisz sobie maksymalny poziom higieny osobistej oraz komfortu oddawania moczu i nie tylko? W takim razie zainwestuj w toaletę myjącą wraz z klapą wolnoopadającą.

Zdalna obsługa higienicznym pilotem oraz materiały wykonania deski z najwyższej półki zapewniające ochronę przed bakteriami to kolejne cechy, które zachęcają do zakupu takiego wyposażenia toalety. Postaw na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które stają się praktycznie standardem w dzisiejszych czasach. Stwórz piękną, bezpieczną i funkcjonalną toaletę, z której będziesz w 100% zadowolony każdego dnia. Toaleta myjąca mimo sporej ceny jest doskonałą inwestycją, której nie można żałować!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here