Producent kabin prysznicowych – jakich rozwiązań możemy oczekiwać?

0
37

Nietypowe projekty kabin prysznicowych nie są niemożliwe. Producent kabin prysznicowych z powodzeniem realizuje tego typu projekty. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej szczegółów na ten temat. 

Czy można modyfikować wymiary kabin prysznicowych? 

Coraz częściej zdarza się, że strefa prysznica posiada wymiary, które odbiegają od standardowych. Jednak z pomocą konfiguratora kabin można modyfikować je w dowolny sposób, nawet z dokładnością do 1 mm. Poza tym można zmienić wysokość kabiny bądź zaprojektować ją w taki sposób, żeby rozciągała się na całą szerokość pomieszczenia. Dodatkowo można zaznaczyć umiejscowienie drzwi, by nie wchodziły w konflikt z innymi elementami wyposażenia. Na koniec konfiguracji dostaniemy dokładną cenę.

W większości kabin możliwe jest, by dodać funkcjonalny wieszak. Czasem istnieje też możliwość, by zamontować go na ściance bądź zastąpić uchwyt drzwi. Jego wymiar czy położenie będzie dostosowany do naszych potrzeb oraz pomysłu. Reling może być zamontowany do ścianki stałej, ścianki kabiny, drzwi czy ściany łazienki.

Jakie jeszcze elementy można zamontować w kabinie prysznicowej?

Nie każdy ma możliwość, żeby zamontować standardowy wspornik w kabinie, dlatego wiele osób decyduje się na wspornik sufitowy. Producent kabin prysznicowych oferuje również różne rozwiązania dostępne w wielu kolekcjach kabin. Ważne jest, by dokładnie zmierzyć miejsce, gdzie ma być kabina i dzięki temu dopasować dodatkowe elementy.

Wysoka jakość kabin prysznicowych

Wysoka jakość kabin prysznicowych to nowoczesne wzornictwo czy niepowtarzalny design. Kabiny wykonane z wysokiej jakości surowców z powodzeniem będą służyć na długie lata. Poprzez nieustanny rozwój obecnych kolekcji, tworzone są nowe linie, by każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki temu spełnione zostają marzenia o idealnej łazience. Przy tworzeniu łazienki ważne jest także, by produkty spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu stale poprawiana jest funkcjonalność produktów. To sprawia, że klienci uzyskują wyższy komfort oraz satysfakcje z użytkowania.

W dzisiejszych czasach kabiny prysznicowe stały się niezastąpionym elementem w nowoczesnych łazienkach. W związku z dużym zainteresowaniem takimi łazienkami oraz aranżacjami możemy mieć taką łazienkę, o jakiej marzymy. Oprócz kabin w świetnych kolorach, kształtach czy rozmiarach można zdecydować się również na brodziki, odwodnienia liniowe bądź specjalistyczne środki do czystości oraz mycia kabin. Produkty można dopasować zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIle waży wiertarka?
Następny artykułCo ile mocować peszel?
Redakcja Urzadzajmy.pl
Pasjonatka interior designu, czyli urządzania wnętrz. Zaczynała we wczesnych latach 2000 i do dnia dzisiejszego rozpoczynając kolejny projekt cieszy się jak małe dziecko :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here