Parkowa Dzielnica - atrakcyjne mieszkania w Przemyślu.

Mieszkasz w Przemyślu i chcesz kupić mieszkanie deweloperskie? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się o nowej inwestycji, która jest warta Twojej uwagi. Parkowa Dzielnica to mieszkania idealne dla każdego – również dla ciebie. Zapraszam do lektury.

Parkowa Dzielnica – opis inwestycji

Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom jak najwięcej otwartej przestrzeni, którą wypełnią tereny zielone. Deweloper tak rozplanował rozłożenie budynków, że bloki nie będą się wzajemnie zasłaniać. To zapewni odpowiednią ilość światła w mieszkaniach i komfort mieszkańców.

Ogromną zaletą inwestycji jest jej kameralny charakter. To gwarancja ciszy, spokoju, który z pewnością ucieszy wszystkich mieszkańców i sprawi, że będą mogli poczuć się jak we własnym domu.

Parkowa Dzielnica – lokalizacja

Lokalizacja osiedla to niewątpliwie jedna z jego największych zalet. Zlokalizowana jest przy ul. Leszczyńskiego w Przemyślu. Bliska odległość od centrum, przy jednoczesnym kameralnym charakterze osiedla sprawia, że inwestycja łączy zalety mieszkania w mieście z ciszą i spokojem mieszkania na obrzeżach.

Parkowa Dzielnica to miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jaki i osób ceniących ciszę i spokój. W niedalekiej odległości od Osiedla znajdują się szkoły, uczelnia wyższa, dworzec autobusowy, szpital i kawiarnie. W niewielkiej odległości usytuowany jest również zabytkowy Pałac Lubomirskich z przepięknym parkiem, który może być idealnym miejscem na wycieczki. Działka otoczona jest zabudową wielorodzinną.

Parkowa Dzielnica – mieszkania Przemyśl

Mieszkania deweloperskie, o zróżnicowanych metrażach sprawiają, że to inwestycja idealna dla każdego – dla singli, rodzin z dziećmi, osób starszych. Standard deweloperskim oznacza, że w mieszkaniach znajdują się :

– okna i drzwi wewnętrzne – okna pięciokomorowe, zapewniające odpowiedni poziom izolacyjności cieplnej i akustycznej
– drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamania
– parapety wewnętrzne i zewnętrzne
– posadzki cementowe, zapewniające gotowość do układania podłóg
– instalacje CO, elektryczne, telewizyjne, internetowe
– balkony i loggie zabezpieczone barierkami

Jeśli szukasz mieszkania w Przemyślu powinieneś poznać bliżej inwestycje jaką jest https://parkowadzielnica.pl. Deweloperem odpowiadającym za jego realizację jest Spółka Wikana.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here