Lato kojarzy się z wakacjami, ciepłymi, a nawet gorącymi dniami, które warto spędzać na świeżym powietrzu. Taka pogoda sprzyja zwłaszcza organizowaniu imprez plenerowych, czy mniejszych spotkań w ogrodzie. Sielanka na łonie natury. Jest tylko jeden problem. Insekty. Są wszechobecne, jeśli na stołach pojawia się jedzenie. Nie ma jednak co się martwić, bo jest kilka sposobów, aby uchronić żywność przed owadami. Patera na owoce, siatka, czy klosze, a także środki przeciw insektom. Odpowiemy, co zrobić, aby owady nie zakłóciły i nie popsuły żadnej imprezy w plenerze.

Letnie imprezy plenerowe bez owadów

Letni czas wiąże się z obudzoną do życia naturą, ale także insektami, które mogą być naprawdę uciążliwe. Meszki, komary oraz muchy, które ciągną do jedzenia. Ich widmo może popsuć każda imprezę w plenerze, bo trudno wyobrazić sobie coś gorszego podczas takiego spotkania, niż owady, które siadają na jedzenie. Organizując wesele, urodziny, czy spotkanie rodzinne należy zabezpieczyć się przed taką ewentualnością. Siatki, patery na owoce, klosze oraz różnego rodzaju odstraszacze na pewno pomogą w uchowaniu jedzenia przed owadami, ale także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniami.

  • Patery na owoce

Chyba jedna z najbardziej skutecznych i uniwersalnych ochron przed owadami i zabrudzeniami. Szklane patery na owoce z kloszem nie tylko pozwolą zachować świeżość jedzenia, ale też dzięki zakryciu nie będzie mógł pod nie dostać się żaden owad. Na paterze swoje miejsce znajdą nie tylko owoce, ale też ciasta, łakocie i innego rodzaju przysmaki. Co ważne – patera na owoce pięknie prezentuje się na stole, a trzeba pamiętać, że design jest szczególnie ważny podczas organizowania ważnych spotkań, takich jak wesele, urodziny, czy zjazd rodzinny. Aranżacje stołu zapewnia nie tylko szklane świeczniki, organza, piękna, porcelanowa zastawa stołowa, ale też patera na owoce z kloszem i na nóżce.

  • Klosz na żywność

Podczas uroczystości i spotkań jedzenie dobrze ochrania także klosz na żywność. Moskitiera tego rodzaju jest w formie klosza, a to oznacza, że możesz przykryć ją każdy rodzaj żywności umieszczony na talerzy. Drobne siatki nie przepuszczą much, które są szczególnie uciążliwe, gdy w pobliżu pojawia się żywność.

  • Odstraszacze na owady

Podczas przyjęć i spotkań w plenerze warto także pomyśleć nad odstaczaczami na owady. Różnego rodzaju kadzidła naturalne oraz olejki eteryczne – na przykład miętowe lub goździkowe sprawiają, że owady nie są tak aktywne. Dobrze sprawdzają się także odstraszacze ultradźwiękowe.

Nie pozwól, aby cos zepsuło przyjęcie w plenerze i już teraz zakup paterę na owoce, klosze, siatki i odstraszacze.

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here