InteriCAD – by wnętrze nabrało elegancji

Na rynku programów do projektowania wnętrz funkcjonuje bardzo wiele aplikacji, także mobilnych, dzięki którym szybko i bez zbędnego tracenia czasu możemy wirtualnie zaprojektować przestrzeń, w jakiej każdego dnia funkcjonujemy. Nie wszystkie aplikacje po latach zdają egzamin. Na szczęście już jakiś czas temu na rynku pojawiły się programy z rodziny InteriCAD. Na tle innych rozwiązań przeznaczonych do projektowania wnętrz wyróżnia je szybkość i intuicyjność działania. Dzięki zestawowi programów InteriCAD możemy każdy projekt ze stanu 2D formy płaskiej, importować do formy 3D, czyli przestrzennej. Tak ekspresowego przetwarzania danych projektowych w dziedzinie projektowania wnętrz nie było jeszcze nigdy!

Modyfikacje – od ścian aż po drobne elementy wyposażenia

Teraz będziemy mieli dokładny wgląd w nasz projekt, możliwa będzie obserwacja na ekranie własnego tabletu, smartfona lub dowolnie wybranego urządzenia przenośnego. W programie InteriCAD możemy zmieniać dowolną kolorystykę projektowanego przez nas wnętrza. Wszystko jest niezwykle realistyczne, bo możemy przetwarzać przestrzeń wedle naszych upodobań, dzięki czemu efekt wizualny jest naprawdę piorunujący. Żadnych próbników, rozbarwień i testów na „chybił – trafił”. Po wybraniu określonego koloru z palety programu InteriCAD mamy jasny wynik, podlegający naszej osobistej ocenie.

Siła prezentacji tkwi w szczegółach!

Do bliższego zapoznania się z programami z rodziny InteriCAD zapraszamy na strony:  https://intericad.pl/produkty/intericad/ i https://intericad.pl/produkty/intericad-lite/ . Wszystkie realizacje przestrzenne zyskują na jakości wizualnej, jeśli ich analizę podeprzemy odpowiednimi systemami prezentacji. Są one także dostępne na naszej stronie. Wystarczy odwiedzić witrynę https://intericad.pl/produkty/systemy-do-prezentacji/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here