Dlaczego warto zdecydować się na granitowe zlewy marki Deante?

0
408

Zlewozmywaki granitowe są bardzo popularnym wyborem do wielu kuchni. Sprawdźmy, dlaczego warto wybrać te wyprodukowane przez Deante i dowiedzmy się, co odznacza właśnie tę markę na tle innych.

Deante – polski lider jakości w wyposażeniu kuchennym

Deante to polska marka, która nieprzerwanie działa na rynku już od ponad 30 lat. Zdobyła sobie uznanie ze względu na wysoką jakość produktów, które oferuje, a także na ważne cechy, które odznaczają samo przedsiębiorstwo. Misją marki jest dbać zarówno o klientów, jak i pracowników, a w jej wizji znalazły się takie walory jak jakość, innowacyjność i działanie ekologiczne.

Granitowe zlewozmywaki Deante jako synonim wytrzymałości

Zlewozmywaki granitowe marki Deante są w szczególności wysoko cenione ze względu na swoje doskonałe parametry techniczne. Odznaczają się wysoką twardością, która wynika nie tylko z materiału, z jakiego zostały wykonane, ale także ze sposobu obróbki, który gwarantuje im zachowanie najwyższej trwałości i wytrzymałości.

Zlewozmywaki Deante są dzięki temu w pełni odporne na różnorodne uszkodzenia i doskonale znoszą zarówno kontakt z twardymi, ostrymi powierzchniami oraz krawędziami, jak również z chemią gospodarczą.

Łatwość czyszczenia i higiena

Deante dba o to, aby powierzchnia ich zlewozmywaków była jak najbardziej gładka i równa. Dzięki precyzji wykonania i gładkości powierzchni możliwe jest utrzymanie wysokiej czystości zlewu, ponieważ zabrudzenia nie są w stanie wnikać w pory i utrzymywać się przez dłuższy czas. W ten sposób nawet stosując łagodną chemię gospodarczą, będziemy w stanie utrzymać ich ładny, zadbany i czysty wygląd.

Warto zwrócić uwagę także na kolejną kwestię, jaką są właściwości samego granitu. Kamień ten nie sprzyja rozwojowi mikroorganizmów, a gładkość powierzchni dodatkowo zmniejsza ich szansę na osadzanie się w zlewie. W ten sposób z łatwością możemy zachować najwyższy poziom higieny w kuchni wyposażonej w akcesoria marki Deante.

Elegancki wygląd w każdej stylizacji

Zlewozmywaki granitowe Deante są wysoko cenione również za swój elegancki wygląd. Marka oferuje je w wielu kolorach i stylizacjach, jak również w kilku kształtach (jednokomorowe albo dwukomorowe, prostokątne, okrągłe, kwadratowe). Sprawdzą się więc zarówno w pomieszczeniach, w których mamy więcej, jak i mniej miejsca.

Dzięki tak wielu rodzajom zlewozmywaków Deante możemy wybierać zarówno między jasnymi, jak i ciemnymi zlewozmywakami – ich kolory mieszczą się w pełnej gamie od bieli, poprzez wiele ciekawych odcieni szarości aż do czerni. Nie zabrakło także zlewozmywaków piaskowych, beżowych oraz brązowych, co daje jeszcze większe możliwości stylizacyjne.

Warto zwrócić uwagę na to, że dzięki wysokiej wytrzymałości i ciekawemu wzornictwu zlewozmywaki Deante zawsze wyglądają elegancko i z łatwością można dopasować je do wielu kuchennych stylizacji. Możemy wybierać je do nowoczesnych i tradycyjnych kuchni, utrzymanych między innymi w konwencji minimalistycznej, sielskiej i romantycznej, vintage czy industrialnej. W każdej z nich znajdą swoje zastosowanie i podkreślą gust właściciela.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here