Bezpieczeństwo dzięki nowoczesnej technologii oferowanej przez markę Satel

Znana szczególnie instalatorom zajmującym się montażem systemów alarmowych oraz monitoringu firma Satel w swojej ofercie ma wiele interesujących, oraz bardzo nowoczesnych rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo nasze oraz naszego mienia. Przedsiębiorstwo bardzo dużą uwagę przykłada do jakości swojego sprzętu oraz nowoczesnych rozwiązań, jakie podnoszą bezpieczeństwo jego użytkowników.

zdjecie-6

Współpracująca z marka Satel firma Montersi od 10 lat oferuje najwyższej jakości produkty do tworzenia systemów alarmowych. Montersi są też autoryzowanym dystrybutorem ich sprzętu https://www.montersi.pl/satel-integra . Dzięki temu każdy instalator, który korzysta z usług Montersów, ma dostęp do szerokiego asortymentu produktów, który jest wystarczający do tworzenia zaawansowanych systemów alarmowych.

Nowoczesne technologie produkowane w naszym kraju.

Dzięki ponad 25 latom doświadczenia firma Satel oferuje swoim klientom produkty nowoczesne o doskonałej jakości. Dzięki spełnianej od 2002 roku normie ISO 9001:2000 Satel, każdy produkt, jaki wprowadza do sprzedaży, dokładnie testuje w bardzo drobiazgowych testach wewnętrznych.

zdjecie-12

Firma jest w pełni polskim przedsiębiorstwem, które zatrudnia ponad 270 doświadczonych pracowników na różnych stanowiskach. Tak profesjonalny personel oraz wiele lat doświadczenia sprawia, że Satel oferuje i kreuje bardzo nowoczesne rozwiązania niedostępne w sprzęcie innych producentów. Ogromna ilość artykułów, a jest ich ponad 400, sprawia, że Satel jest najczęściej wybieraną wśród instalatorów marką. W skład oferty wchodzą m.in. systemy przeciwpożarowe, inteligentne systemy alarmowe oraz urządzenia do tworzenia telewizji przemysłowych, oraz monitorowania obiektów.

zdjecie-16

Montersi, którzy są autoryzowanym dystrybutorem marki Satel https://www.montersi.pl/satel-integra , dają możliwość zdobycia wszystkich niezbędnych artykułów potrzebnych przy instalacjach w jednym miejscu. Kupując w firmie Montersi instalatorzy poza sprzętem i akcesoriami do swoich projektów otrzymują także pomoc techniczną oraz doradztwo w zakresie najczęściej pojawiających się problemów.

Montersi prowadzą specjalnie przygotowane dla instalatorów szkolenia, na których można dowiedzieć się o nowinkach w branży oraz znaleźć odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania. Dzięki wyspecjalizowanej i bardzo doświadczonej kadrze, Montersi są w stanie pomóc w każdej sytuacji. Bez problemu doradzają jakie urządzenia będą najlepsze do konkretnego projektu oraz, które urządzenia sprawdzą się w specyficznych sytuacjach. Kupując w Montersi, decydujesz się na produkty najwyższej jakości, sprawdzone przez setki klientów na całym świecie.

zdjecie-glowne-17

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here