Szafka kuchenna z najpiękniejszym nawet frontem bez odpowiedniego uchwytu staje się niewygodna w użytkowaniu. Jeśli uchwyt oberwie się lub obłamie, szafkę trudno jest otworzyć, a próby dostania się do jej wnętrza potrafią doprowadzić do szewskiej pasji. Szczególnie, gdy musimy to robić po kilkanaście razy dziennie…

Wymień uchwyty samodzielnie

Zepsute uchwyty do mebli kuchennych bez problemu możemy wykręcić samodzielnie i wymienić na nowe. Zajmie to dosłownie kilka minut – wystarczy odkręcić mocujące je śrubki, dopasować nowy uchwyt do szafki kuchennej i dokręcić śrubkami. Wymiana uchwytów w szafkach kuchennych może być doskonałym sposobem na lekkie odświeżenie designu kuchni bez wydawania fortuny na remont! Jest to szczególnie ciekawy zabieg, jeśli mamy wciąż dobre, lecz nieco wiekowe meble, których szkoda nam wyrzucać, a które stają się powoli przestarzałe.

Gdzie kupić uchwyty?

Uchwyty do szafek kuchennych zakupimy bez problemu w którymś z popularnych marketów budowlanych, mających w swojej ofercie wyposażenie wnętrz. Zdarza się, że ciekawe uchwyty można dostać w marketach o ogólnym asortymencie. Najciekawsze propozycje znajdziemy jednak w sklepach internetowych specjalizujących się wyłącznie w sprzedaży ciekawych uchwytów do mebli. Znajdziemy tam uchwyty nowoczesne o różnym kształcie i stylistyce, a nawet te ręcznie robione – z ciekawymi zdobieniami! Uchwyty do szafek nie są dużym wydatkiem, a odpowiednio dobrane będą mogły znacząco odmienić charakter naszej kuchni!

Uchwyty do szafek kuchennych kupisz w sklepie www.regalka.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here