Siatka PCV

Czasem potrzebujemy bardzo szybko postawić nasze ogrodzenie w naprawdę dobrym i sprawnym tempie – i do tego niedrogo, na przykład ze względu na konieczność rozpoczęcia faktycznych prac budowlanych na ogrodzonym terenie. Nie zawsze od razu chcemy zaczynać stawianie domu czy budynku formy od ogrodzenia, ponieważ to raczej mało rozsądne, a w miarę posuwania się prac zawsze mogą nastąpić jakieś zmiany, które wpłyną na przykład właśnie na wygląd ogrodzenia. Jakie więc będą najlepsze tymczasowe rozwiązania w takich przypadkach? W co warto inwestować, aby same prace nie zajmowały za dużo czasu i były faktycznie tanie zarówno w zakupie, jak i w montażu? Wszystkie znaki wskazują na to, że właśnie siatka PCV będzie spełniała nasze wszystkie oczekiwania.

Niewygórowana cena

Zdecydowanie się na takie właśnie rozwiązanie jest bardzo dobre również dla domowego budżetu, kiedy często po zakupie działki nie dysponujemy większymi środkami lub nie chcemy ich tracić na mało znaczące cele. Cena, jaką będzie osiągać siatka PCV, będzie uzależniona przede wszystkim od jej rodzaju, rozmiaru oczek, z jakich będzie się składać, ale również od materiału – w zależności od tego, czy będzie plastikowa czy na przykład tradycyjna, ale ocynkowana. Siatka PCV wybierana jest również ze względu na swoja ogromna wytrzymałość.

Siatka PCV

Prosty montaż bez fachowców

Rozwiązanie, jakim jest siatka PCV, jest praktyczna również dlatego, że jej montaż jest prosty, więc nie wymaga generowania kolejnych, zbędnych kosztów związanych z wynajmowaniem ekipy montażowej. Samodzielne rozłożenie siatki, a tym samym zabezpieczenie terenu, jest więc mało czasochłonne. Do ustabilizowania drutu służą równie proste do zamontowania oraz niedrogie w zakupie akcesoria, jakie można zakupić od razu u producenta, zyskując tym samym często również dodatkowe rabaty.

Jak powinna być montowana siatka PCV?

Jak już wspominaliśmy, siatka PCV w montażu jest dziecinnie prosta. N samym początku powinniśmy w gruncie ustawić słupki początkowe oraz słupki narożne i sprawdzić, czy na pewno są odpowiednio mocno prowadzone w podłożu. Musza również zostać odpowiednio wypoziomowane, aby siatka została prosto naciągnięta, a więc również estetycznie. Pomiędzy nimi muszą zostać rozprowadzone druty naprężające, rozkładane w każdym przypadku: po jednym u góry, na środku oraz na dole ogrodzenia. Następnym krokiem powinno być zamocowanie drutów naprężających do słupków za pomocą specjalnych napinaczy. Dalej wystarczy już tylko naciągnąć samą siatkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here