bliźniaki łomianki

O ile jeszcze kilka lat temu największą popularnością cieszyły się nieruchomości w centralnej części stolicy, tak dzisiaj Warszawiacy szukają raczej spokojniejszych lokalizacji. Widać wyraźną tendencję, zgodnie z którą ogromnym zainteresowaniem cieszą się mieszkania, segmenty, szeregowce, bliźniaki oraz domy wolnostojące stawiane na obrzeżach Warszawy albo wręcz w podwarszawskich miejscowościach. Wpływ na to ma co najmniej kilka czynników.

Przede wszystkim mieszkańcy miasta mają już dosyć tzw. wyścigu szczurów, wiecznego pośpiechu, tłoku, gwaru, smogu. Wolą po pracy odpocząć w zaciszu domowego ogniska, a własne nieruchomości przestały być już jedynie sypialniami. Teraz są azylem, w którym ładuje się energię tak potrzebną do codziennej aktywności.

Stawiamy też na przestrzeń. Mieszkania z centrum są raczej niewielkie, za to nowe domy w Łomiankach mogą być naprawdę okazałe. Dla młodych rodzin z małymi dziećmi to optymalne rozwiązanie. Duży metraż, własny ogród, świeże powietrze, możliwość spędzania czasu poza domem, opcja grillowania, swobodnego grania w piłkę czy chociażby leniuchowania na tarasie, to już wystarczające powody, dla których warto przemyśleć tego typu inwestycję.

Co ciekawe, podwarszawskie miejscowości zostają dzisiaj doceniane za świetną infrastrukturę i wzmożony rozwój. Dobre ulice, dojazd bez korków, szkoły, przedszkola, obiekty medyczne, sklepy, centra sportowe, do tego czysty las i inne bogactwo przyrody, to kolejne atuty życia poza miastem. Wciąż potrzebujesz argumentów, które przekonają Cię, dlaczego tak dużym powodzeniem cieszą się dzisiaj bliźniaki? Łomianki są tylko przykładowym miastem, ale wartym podania jako przykład. Oferują wszystkie te czynniki, o których wspomnieliśmy, a jakie mają znaczenie dla podejmowania decyzji o nabyciu konkretnej nieruchomości.

Należy jeszcze podkreślić, że coraz więcej „mieszczuchów” odstraszają ceny nieruchomości w centrum stolicy. Dokładnie te same pieniądze można przeznaczyć na zakup bliźniaka pod Warszawą. Dokładnie tak jest, więc trudno się dziwić, że wybór pada na większy metraż, samodzielne mieszkanie i szereg wygód, jakie wiążą się posiadaniem przydomowego ogrodu.

Pamiętajmy, że zakup nieruchomości to jedna z największych inwestycji, jakie realizujemy w naszym życiu. Warto podjąć tę decyzję naprawdę racjonalnie. Wszelkie ZA oraz PRZECIW są ważne, bo przecież to my będziemy prowadzić tam swoją codzienność przez długie lata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here