Łazienka nowoczesna

Nowoczesne aranżacje łazienkowe są niezwykle atrakcyjne i coraz częściej wybierane. Naprzeciw tym trendom wychodzi marka Grohe, której produkty świetnie sprawdzają się w minimalistycznych aranżacjach nowoczesnych. Grohe oferuje wysokiej klasy baterie, które możesz zamontować w dosłownie każdym urządzeniu sanitarnym, jakie może znaleźć się w Twojej łazience. Dobrej jakości materiały oraz minimalistyczne wzornictwo to podstawowe atuty oferowanych produktów. Poniżej przybliżamy ofertę baterii Grohe.

Łazienka urządzona z Grohe – dostępne modele baterii łazienkowych

Baterie łazienkowe Grohe nadają się do obsługi umywalki, brodzika w kabinie prysznicowej, wanny, bidetu oraz potencjalnie innych urządzeń stosowanych w łazienkach. Podstawowym wyborem są baterie typu natynkowego, które montuje się od zewnętrznej strony ściany. Ich montaż jest dość łatwy i polega na przymocowaniu baterii do powierzchni ściany oraz podłączeniu złączy do dedykowanych do nich wejść. Baterie natynkowe są dostępne w różnych wersjach, odznaczających się prostą konstrukcją oraz łatwym sterowaniem. 

Większość modeli umywalkowych wyposażona jest w prostą i smukłą wylewkę o rozmiarach dopasowanych do typowych rozmiarów urządzeń sanitarnych. Mechanizm odpowiedzialny za sterowanie upływem wody ma zazwyczaj formę drążka o intuicyjnym mechanizmie sterowania. Jest to rozwiązanie wysoce praktyczne i komfortowe – ułatwia sterowanie temperaturą wody oraz przyspiesza przebieg sprzątania całej baterii i jej bezpośredniej okolicy. 

Baterie podtynkowe – dla wysmakowanych aranżatorów wnętrz

Baterie podtynkowe Grohe

W ostatnich latach rośnie popularność baterii podtynkowych, do tej pory wykorzystywanych stosunkowo rzadko. Grohe wychodzi naprzeciw tym trendom oraz udostępnia wysoce estetyczne i atrakcyjne baterie montowane podtynkowo, które mogą obsługiwać rozmaite urządzenia sanitarne w łazienkach. Polecamy zwrócić uwagę przede wszystkim na nowatorskie rozwiązania w zakresie obsługi umywalek oraz kompaktów WC.

Baterie podtynkowe Grohe umywalkowe odznaczają się atrakcyjnym wzornictwem oraz zwartą budową. W ich konstrukcji znajdują się wyłącznie dwa elementy wystające powyżej poziomu ściany – wylewka oraz uchwyt. Zostały wyprofilowane w sposób estetyczny i harmonijny, co nie pozostanie bez wpływu na walory aranżacyjne całego pomieszczenia.

Stelaże podtynkowe Grohe to natomiast częsty wybór osób wyposażających nowoczesne toalety w budynkach o podwyższonym standardzie – w hotelach, biurach, korporacjach, placówkach kulturalnych. Stelaże podtynkowe pozwalają ograniczyć ilość miejsca zajmowanego przez daną toaletę. Po wprowadzeniu w ścianę, wyglądają jak nowoczesne urządzenia, swoim kształtem i konstrukcją przypominające włączniki światła. Jest to wybór osób stawiających na minimalistyczne aranżacje z zachowaniem maksimum wygody i poczucia komfortu użytkowników danego pomieszczenia.

Na koniec pragniemy polecić markę Grohe wszystkim osobom poszukującym wysokiej klasy produktów do wykańczania łazienek w sposób nowoczesny i elegancki. Grohe stawia na produkty estetyczne i wygodne w użyciu, których walory estetyczne ograniczają się do harmonijnej konstrukcji oraz geometrycznych kształtów, kosztem rezygnacji z dodatkowych ozdób i ornamentów. W rezultacie produkty Grohe pasują do rozmaitych stylizacji nowoczesnych – industrialnych, loftowych, eklektycznych, art deco, glamour.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wybrać najlepszą umywalkę łazienkową?
Redakcja Urzadzajmy.pl
Pasjonatka interior designu, czyli urządzania wnętrz. Zaczynała we wczesnych latach 2000 i do dnia dzisiejszego rozpoczynając kolejny projekt cieszy się jak małe dziecko :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here