Fachowcy ze Swarzędza wykończą Ci dom

In Umeblowanie

Fachowcy ze Swarzędza wykończą Ci dom

Niewielkie wielkopolskie miasteczko Swarzędz to nazwa znana wśród producentów mebli na całym świecie, bo od lat zaliczane są one do ścisłej czołówki. W Swarzędzu można znaleźć producentów, sklepy, a także montażystów mebli oraz specjalistów od wykończenia wnętrz.

Historia i cele Grupy Fachowców

Obiegowa opinia głosi, że ludzie w Wielkopolsce wiedzą, jak robić biznes, są zorganizowani i rzetelni. Ten pogląd doskonale pasuje do fachowców, którzy właśnie w Swarzędzu, centrum polskiego meblarstwa, otworzyli kilka lat temu salon pod wiele mówiącą nazwą Grupa Fachowców, w którym od poniedziałku do piątku (od 10 do 18) oraz w soboty (od 10 do 14) są do dyspozycji klientów w zakresie doradztwa, a także montażu. Zadowolenie klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Specjalizacja

Specjalnością Grupy Fachowców jest sprzedaż drzwi i podłóg tarasów, wykładzin domowych oraz olejów osmo oraz obiektowych. Firma współpracuje z topowymi markami polskimi i zagranicznymi.

Personel

Eksperci w salonie to osoby, którym głęboko na sercu leży dobro klienta. To także pracownicy ambitni, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje na szkoleniach organizowanych przez producentów drzwi, podłóg, okien i innych, po to, aby jakość świadczonych przez nas usług była jak najbardziej zadowalająca klienta.

W salonie pracują wyłącznie osoby o dużym doświadczeniu w branży meblarskiej i w branży wykończenia wnętrz, dysponujący wszechstronną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Do dyspozycji klientów jest też kilka bardzo doświadczonych ekip montażowych.

Zakres usług, producenci

Salon Grupa Fachowców wykonuje pełen zakres usług, od pomiaru pomieszczenia do montażu zakupionego u nas materiału. Po wykonaniu pomiaru przez naszą ekipę doradzimy, jaki produkt najlepiej wybrać, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, a potem dokonujemy wyceny usługi, starając się, aby była jak najkorzystniejsza dla klienta. Za doradztwo nie pobieramy dodatkowej opłaty! Transportujemy oraz montujemy drzwi, podłogi, deski, wykładziny. Szybko, dokładnie, solidnie i rzecz jasna fachowo. Nazwa firmy zobowiązuje.

Nasza firma współpracuje z największymi producentami, takimi jak: Dako, Pol-Skone, Dre, Porta, Czajka, Interdoor, Dewro, Verte, Asilo, Gerda, Juwent, Vikking, Cal, Intenso, Quick-Step, Classen, Balterio, Egger, Kronopol, Kronorginal, Barlinek, Balticwood, Mat Tar, Chapel, Domino, Midas i wielu innych.

Ceny, płatności

Ceny w salonie Grupa Fachowców (http://gf.biz.pl) są konkurencyjne. Płatność można też rozłożyć na korzystne raty, które oprocentowane są na 1%. Rat udzielamy zarówno na cały asortyment, jak i usługi. Płatność jest rozłożona na okres od 10 do 36 miesięcy. W naszym salonie oczywiście możesz zapłacić za towar kartą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *